021-22352127

آموزش الگوی دامن

1398/3/24

آموزش الگوی دامن

در این مقاله دربازه آموزش الگوی دامن مطالب و نکاتی را خدمت شما همراهان ارائه می کنیم.

در مقالات قبلی در مورد آموزش الگووی دامن ساده و دانلود الگوی دامن مطالبی ارائه شده بود. در این مطلب آموزش الگوی دامن لنگی، دامن تمام کلوش، دامن خمره ای یا میخی را ارائه می دهیم.

در ویدئوهایی که در ادامه آمده خانم رییسی مدیر و مربی آموزشگاه طراحی و دوخت متخصص ، نکاتی را درباره آموزش الگوی دامن ارائه می دهند.

 

آموزش الگوی دامن لنگی

برای برش الگوی دامن لنگی کار را از الگوی دامن ساده شروع می کنیم. می توانیم بنا بر سلیقه خود پایین دامن را به هر شکلی که می خواهیم قوس دهیم. همچنین این امکان وجود دارد که جلوی دامن را باز بگذاریم.

در این ویدئو می توانید نکاتی را درباره طراحی الگوی دامن لنگی ملاحظه کنید:

 

 

 

آموزش الگوی دامن تمام کلوش

در طراحی الگوی دامن تمام کلوش، طبق معمول کار را با رسم خطوط عمود بر هم شروع می کنیم. اگر ویئوی مربوط به رسم الگوی این نوع دامن را با دقت نگاه کنید متوجه می شوید که ادامه کار هم می تواند به همان سادگی شروع آن پیش برود:

 

 

 

آموزش الگوی دامن خمره ای یا میخی

شاید شما هم تصورتان این باشد که رسم الگوی دامن خمره ای یا میخی پیچیده است. اگر نکاتی که خانم رییسی درباره الگوی دامن خمره ای بیان می کنند را ملاحظه کنید حتما نظرتان تغییر می کند.

 

 

 

این نکته را به یاد داشته باشید که برای رسم الگوی دامن و یا سایر لباس ها نیاز به دقت، تمرکز و همچنین تکرار و تمرین فراوان دارید. پس با تلاش بیشتر مهارت خود را در زمینه طراحی و دوخت بالا ببرید.

 

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر و یا راهنمایی با آموزشگاه متخصص تماس بگیرید تا مربیان ما به شما کمک کنند.

برای شما بهترین ها را آرزو می کنیم.

 

نام نویسنده آموزشگاه طراحی و دوخت متخصص