021-22352127

دوره‌های آموزشی آموزشگاه طراحی و دوخت متخصص

آموزشگاه طراحی و دوخت متخصص، یکی از قدیمی ترین آموزشگاه های خیاطی و طراحی و دوخت در غرب تهران است که دوره های متنوع و کاملا کاربردی را به هنرجویان عزیز ارائه می دهد. محتوای این دوره ها، متناسب با نیازهای بازار کار پوشاک و صنعت مد طراحی می شوند. همچنین، پس از اتمام دوره ها هنرجویان آموزشگاه طراحی و دوخت متخصص، توانایی شرکت در آزمون های رسمی سازمان فنی و حرفه ای و دریافت مدارک این سازمان را خواهند داشت. در ادامه، مهمترین دوره های طراحی و دوخت معرفی می گردند.

دوره آموزش نازک دوز

دوره نازک دوز در حکم دوره مقدماتی طراحی و دوخت است و در واقع می توان گفت اولین اقدام برای ورود به دنیای دوخ و دوز محسوب می شود. به همین دلیل دوره های ضخیم دوز و لباس شب و عروس پس از گذراندن این دوره آموزش داده می شوند. مهمترین کارکرد دوره نازک دوز این است که به هنرجویان یک آشنایی اولیه در مورد نحوه کار چرخ خیاطی و سایر ابزارها، و همچنین نحوه تهیه انواع الگو و برش ارائه دهد.

مطالعه بیشتر در مورد دوره نازک دوز

دوره آموزش ضخیم دوز

پس از گذراندن دوره نازک دوز، افراد می توانند مهارت طراحی، برش و دوخت انواع کت، پالتو، سوئیشرت و جلیقه را فرابگیرند. می توان گفت که این دوره مکمل دوره نازک دوز است. مهمترین مهارت هایی که در این دوره به هنرجویان آموزش داده می شود، آسترکشی، دوخت لایه و دوخت یقه و جیب می باشد. می توان ادعا کرد که دوره ضخیم دوز، مهارت های حرفه ای تری را به هنرجویان یاد می دهد.

مطالعه بیشتر در مورد دوره ضخیم دوز

دوره آموزش لباس شب و عروس

پس از این دوره، هنرجویان می توانند الگوی لباس های شب، مجلسی و لباس عروس را طراحی کنند و این لباس ها را تولید کنند. دوره آموزشی طراحی و دوخت لباس شب و عروس بهترین فرصت در اختیار هنرجویان قرار می گیرد تا توانایی برش و دوخت لباس هایی که در ژورنال های عروس و شب ملاحظه می کنند را کسب کنند. همچنین، تهیه الگو و دوخت ملزومات این لباس ها توسط آموزشگاه طراحی و دوخت متخصص آموزش داده می شود.

دوره آموزش شلوار دوز

آموزشگاه طراحی و دوخت متخصص، دوره شلوار دوز را به عنوان یکی از مهارت‌های ساده و در عین حال پر کاربرد خیاطی ارائه می دهد. هنرجویان این دوره در مدت کوتاهی قادر به طراحی و برش الگو و دوخت انواع شلوار خواهند بود. مهمترین مدل هایی که در این دوره می آموزید شلوار راسته، شلوار دمپا گشاد، شلوار برمودا یا کاپری، شلوار جین، شلوار سندبادی، شلوار بارداری، شلوار مهمانی شب و همچنین شلوار پیش بندی یا پیش سینه می باشند. دوره شلوار دوز آموزشگاه طراحی و دوخت متخصص به هنرجویان می آموزد که بتوانند انواع ایرادهای اندامی شلوار را شناخته و برطرف نمایند.

اطلاعات بیشتر در مورد دوره شلوار دوز